راهنمای درایورهای سیستم

راهنمای-دریافت-درایورهای-لب-تاپ-و-پی-سی

 

در این قسمت راهنمایی کامل جهت دریافت درایورهای مورد نیاز انواع لبتاپ و پی سی از سایتهای اصلی سازنده سخت افزار قرار میگیرد که شما میتوانید با مراجعه مستقیم درایور مورد نیاز را دانلود و نصب نمائید.

جهت دانلود درایور لپ تاپ مورد نظر خود پس از مراجعه به سایت تولیدکننده حتماً دقت فرمایید که درایور را برای سیستم عامل مورد نظر تهیه نمایید و به ۳۲بیت و ۶۴ بیت بودن نسخه ویندوز نیز توجه نمایید.
توجه: در مورد لپ تاپ های قدیمی ممکن است درایور نسخه های جدید سیستم عامل ویندوز موجود نباشد و در مورد لپ تاپ های جدید نیز ممکن است درایور برای نسخه های قدیمی ویندوز موجود نباشد.

شرکتهای سازنده معمولا درایور را بر اساس نسخه سیستم عاملی که موقع فروش روی دستگاه نصب بوده ارائه میکنند ولی شما میتوانید بر اساس نسخه ویندوزی که الان در حال حاضر بر روی سیستم خود نصب دارید آنرا انتخاب و دانلود نمائید.

درایور لب تاب ایسر

 

دانلود درایورهای لب تاپ ایسر:

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر دکمه پایین همین متن به سایت ایسر رفته در قسمت “Select Product Family” گزینه Notebook را انتخاب نمایید. سپس در بخش “Select Product Line ” سری دستگاه خود را انتخاب نموده و  بعد از آن در قسمت “Select Product Model” مدل دستگاه را انتخاب نمایید. حال در کادری که در قسمت پایین صفحه ظاهر شده در قسمت “Operating System” نسخه ویندوزی که می خواهید را انتخاب نموده و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید


 

 

 

دانلود درایورهای لب تاپ سونی وایو

درایورهای لبتاپ سونی وایو:

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر دکمه پایین همین متن  به سایت سونی-وایو رفته و در قسمت “Option 3: SELECT IT” ابتدا سری دستگاه سپس مدل دستگاه را انتخاب نمایید سپس دکمه “Continue” را کلیک نمایید. در صفحه جدیدی که باز می شود در قسمت “Select Your Operating System” نسخه ویندوز خود را انتخاب نموده و درایورهای مورد نیاز خود را دانلود و نصب نمایید.

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید

 


دانلود درایورهای لب تاپ دل

دانلود درایورهای لبتاپ دل:

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر روی دکمه پایین همین متن  به سایت دل رفته، شما می توانید در قسمت “Choose By Service Tag” روی لینک “Enter a Tag” کلیک نموده و با وارد نمودن کد ۷ رقمی دستگاه خود(که این کد را می توانید در پشت دستگاه خود و همچنین روی جعبه دستگاه پیدا کنید)  درایورهای مورد نیاز خود را دانلود نمایید.

روش دیگری که خیلی توصیه نمی شود این است که در همان صقحه ابتدایی در قسمت  “Choose a Model” روی “Select Model” کلیک نموده، در قسمت “Select Your Product Family” گزینه  “laptops”را انتخاب نموده و  در قسمت بعد مدل دستگاه خود را  انتخاب نموده سپس درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید

 


 

درایور gateway

دانلود درایورهای لب تاپ گیت وی

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر روی دکمه پایین همین متن به سایت گیت وی رفته و در قسمت “Serial Number” سریال دستگاه خود را وارد نموده، کلید “Go” را کلیک نمایید و درایور مورد نظر خود را دانلود نمایید. همچنین می توانید در همان صفحه ابتدایی به تب “Browse All Downloads” رفته  ابتدا  notebook Computers را انتخاب نموده، سپس مدل دستگاه، بعد نسخه ویندوز و در نهایت درایور مورد نظر خود را انتخاب و دانلود نمایید.

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید

 


دانلود درایورهای فوجیتسو

دانلود درایورهای فوجیتسو زیمنس:

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر روی لینک   پایین همین متن به  سایت فوجیتسو زیمنس رفته و در قسمت “PRODUCT SEARCH BY SERIAL-/IDENTNUMBER”  سریال دستگاه خود را وارد نمایید.  در این قسمت می توانید درایورهای مورد نیاز خود را دانلود نمایید. همچنین می توانید در همان صفحه ابتدایی در قسمت “Select Products” ابتدا Notebook و پس از انتخاب سری، مدل دستگاه را انتخاب نموده و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید

 


دانلود-درایور-ام-اس-آی

دانلود درایورهای ام اس آی:

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر روی دکمه پایین همین متن به سایت ام اس آی  رفته و در بخش “Live Update Online” روی دکمه “Click Here” کلیک کرده در صفحه بعد روی دکمه “Yes, I would like to try it at my own risk” کلیک کنید، سپس ادامه را کلیک نموده و منتظر بمانید تا درایورهای مورد نظر شما که شناسایی شده اند را نمایش دهد. اگر این روش با مشکل مواجه شد همچنین می توانید در همان صفحه نخست، سمت راست صفحه در قسمت “Manually Download” به ترتیب notebook، سری دستگاه و در نهایت  مدل دستگاه را انتخاب نمایید . اکنون در صفحه باز شده  تب “driver”را انتخاب نموده و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید

 


 

دانلود-درایور-ایسوز

دانلود درایورهای ایسوز:

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر روی لینک  به سایت ایسوس رفته و در قسمت “Please Select the product”  گزینه Notebook را انتخاب نموده سپس در قسمت “Select Series”سری دستگاه و در قسمت “Select Model” مدل دستگاه خود را وارد نموده  و دکمه “Search”را کلیک نمایید. یک پنجره نمایش داده شده که شما نسخه ویندوزی که درایور آن را می خواهید انتخاب نموده و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید

 


 

دانلود-درایور-لب-تاپ-توشیبا

دانلود درایورهای لب تاپ توشیبا:

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر روی لینک  به سایت توشیبا رفته و در قسمت “۲٫ Choose Family” سری دستگاه و در قسمت “۳٫ Choose Model” مدل دستگاه را انتخاب نمایید، سپس دکمه “Go” را کلیک نمایید.  حال می توانید نسخه ویندوز خود را انتخاب نموده و درایورهای مورد نیاز خود را دانلود نمایید

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید

 


دانلود-درایورهای-اپل

درایورهای لبتاپ اپل:

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر روی لینک  به سایت اپل رفته و درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید

 


 

درایور-لب-تاپ-لنووا

درایورهای لبتاپ lenovo

جهت دانلود درایور پس از کلیک بر روی لینک  به سایت آی-بی-ام لنوو رفته و در قسمت “Family” سری دستگاه و در قسمت “type” نوع دستگاه و در قسمت “Model” مدل دستگاه و در نهایت در قسمت “operating system” نسخه ویندوز خود را انتخاب نمایید. حال می توانید درایورهای مورد نظر خود را دانلود نمایید.

 

برای دانلود لطفا اینجا کلیک کنید